Mijn naam is Esmée de Groot, 32 jaar en geboren en getogen in Breda. Sinds 2017 ben ik fysiotherapeut en in 2021 rondde ik de master kinderfysiotherapie af.
Sinds november 2025 werk ik namens Dynamico als fysiotherapeut van de NAC-dames en daarnaast werk ik twee middagen per week als kinderfysiotherapeut in de praktijk op de locatie Rucphen.
Bij het kiezen van een master twijfelde ik lang tussen kinder- en sportfysiotherapie. Dat ik nu beide werelden kan combineren (kinderfysio in Rucphen én werken in de sport bij de NAC-dames) maakt dit voor mij the best of both worlds.
In mijn vrije tijd breng ik graag tijd door met familie of vrienden en hou ik ervan om te voetballen en een potje padel te spelen.
Mijn motto is: "Je weet niet wat mogelijk is, als je het niet probeert!"
Mocht je vragen hebben wat ik als kinderfysiotherapeut voor je kind/baby kan betekenen, bel of mail me gerust, ik help je graag verder.
Studie:
Heb je vragen of behoefte aan het advies van een fysiotherapeut?
Maak gemakkelijk een afspraak via onderstaande button en kom vrijblijvend langs!